První společný přejezd Route 66 začíná 24. dubna
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

První společný přejezd Route 66 začíná 24. dubna25.03.2008

Už jen pár týdnů nás dělí od velké události, která se zapíše do historie naší České asociace Route 66 nesmazatelným písmem.

Ve čtvrtek 24. dubna - přesně v 7 hodin 10 minut středoevropského letního času - startuje první skupina fanoušků americké šestasedesátky do Chicaga, aby společně procestovala celou její čtyři tisíce kilometrů dlouhou trasu od začátku až do konce.
Náš šestnáctičlenný tým se skládá z dvanácti mužů a čtyř dam - členů a příznivců České asociace Route 66.
Pro naši spanilou jízdu jsme zvolili hned několik originálních způsobů přepravy: Kromě dvou moderních mikrobusů značky Chevrolet Uplander budou s námi "on the road" též čtyři motorkáři na mašinách značky Harley Davidson a dokonce americký veterán Imperial Le Baron z roku 1963. Takže jsme skutečně velmi barvitá sestava - prostě pastva pro oči a fotoaparáty!

Účastníky společného výletu čeká čtrnáct dní nabitých romantikou a neopakovatelnými zážitky. Navštívíme nejen všechna zásadní místa na trase, odskočíme si také do Grand Canyonu, strávíme divokou noc v zářícím Las Vegas, zastavíme v parcích Painted Desert a Petrified Forest, mrkneme, jak si žijí filmové hvězdy v Beverly Hills, projdeme se po slavném chodníku v Hollywoodu.
Bude toho však mnohem víc: Naplánována jsou setkání se zajímavými lidmi na Route 66, přivítání nám chystají představitelé některých spřátelených asociací.

Ubytujeme se v legendárních motelech, jako je například Munger Moss Motel v Lebanonu (Missouri) nebo Big Texan Motel v Amarillu (Texas), kde se zároveň můžeme pokusit o zdolání světově proslulého dvoukilového Big Texan Steaku.

O tom, jak se na Route 66 máme, budeme všechny fanoušky denně informovat prostřednictvím našich internetových stránek.
Sledujte nás a nadchněte se také!

Harley & Anabelle - svérázní obyvatelé Route 66