Účastníci výletu na R66 se sešli mezi amerikami!
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Účastníci výletu na R66 se sešli mezi amerikami!07.04.2008

Letošní první jarního sraz amerik v Jizbici pod Blaníkem byl ideálním místem pro schůzku účastníků cesty po hlavní ulici Ameriky, kterou organizuje Česká asociace Route 66.
Protože na cestu vyrážíme už 24. dubna, bylo třeba probrat řadu podrobností, zodpovědět kopec dotazů a hlavně - seznámit se navzájem.

Naše výprava bude velmi pestrá a zahrnuje všechny zájmové složky, toužící poznat krásy Matky všech cest: turisty, motorkáře i milovníky amerik.
Je třeba říci, že jsme se neviděli tak úplně poprvé - už 16. února nás svedl společný zájem na první sjezd České asociace Route 66 v Pardubicích. Tehdy ale nebyl na detaily čas - v nabitém Road Cafe se jen těžko našel prostor pro diskuzi.

Jak už bylo řečeno - na trať se vydáváme 24. dubna a budou-li nám technické podmínky přát, mohli bychom být s dalekým domovem v kontaktu denně - prostřednictvím pravidelného exkluzivního internetového zpravodajství na www.r66.cz.
Doufám, že se přidáte k nám alespoň touto cestou.

Prohlédněte si pár fotek z jizbického srazu amerik a seznamte se s některými "účastníky zájezdu":