Výstava ve Zlíně prodloužena, výherkyně letenky známa.
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Výstava ve Zlíně prodloužena, výherkyně letenky známa.28.02.2009

Nadpis tohoto článku záměrně dává dohromady dvě různé informace, které se však vážou ke stejnému tématu.

Tak zaprvé: Výstava Route 66 - hlavní ulice Ameriky, která právě probíhá v obchodním centru CENTRO Zlín, byla z důvodu velkého zájmu veřejnosti prodloužena až do 16. března. To samozřejmě potěší, protože tato akce je vůbec první naší zkušeností s veřejným prezentováním aktivit České asociace Route 66 a samozřejmě i celé šestašedesátky.
Dostalo se nám pochval nejen za efektní sbírku benzinových čerpadel, motocyklů a krásného veterána značky Ford Mustang, ale též za vyvedené grafické ztvárnění výstavních panelů.
Výstavu navštívili i kolegové cestovatelé Mirek Náplava a Jiří Kolbaba a zdá se, že ani oni se nenudili :-).

Tak abych to lehce shrnul: Moc nás pozitivní ohlasy těší, je to fajn pocit, ovšem také velký závazek.
Budeme se snažit, aby se "americká výstava" dostala i do dalších měst a jak se zdá, další pokračování na sebe nenechá čekat déle než do začátku dubna! Ale zatím víc neprozradíme.

Druhou část příspěvku jsme vyhradili jedné velice příjemné události:
Na vlnách zlínského rádia Kiss Publikum probíhala  v době konání výstavy velká soutěž o letenku v hodnotě 20.000 korun. Do USA, přirozeně. Tímto cenným dárkem nás vybavila cestovní kancelář Fly United (další partner výstavy), která pro naše výlety na Route 66 zařizuje leteckou přepravu.
Nemusím zdůrazňovat, že o soutěž byl mimořádně velký zájem, protože zaletět si zdarma do Států není až tak běžná věc...
Nakonec z celého klání vyšla vítězně sympatická Martina Panáčková z Uherského Hradiště. Její triumf ji zaskočil natolik, že nám nebyla zatím ani schopna prozradit, kam svůj americký výlet nasměruje. Možná si ale od nás nechá poradit, my o jedné zajímavé destinaci víme...:-)Martina přebírá svoji volnou letenku.