Výstava na Slovensku, přednášky a další novinky!
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Výstava na Slovensku, přednášky a další novinky!25.03.2009

Nová sezóna je úspěšně tady! Motorkáři už leští své mašiny, stejně tak fanoušci amerik. Prostě už už vyrazit vstříc dobrodružství. S milovníky Route 66 je to stejné. 

Před námi je dlouho očekávaná jarní cesta po Route 66, která začíná už 8. května. A ptáte se kde? To byste neuhodli - no přece Chicagu :-).
Tentokrát bude naše grupa mít mezinárodní obsazení - idú s nami aj chlapci zo Slovenska. Máme z toho radost, neboť myšlenka Route 66 nezná hranic - a borovička taky ne :-). Z naší šestnáctidenní túry vám budeme - jako obvykle - přinášet každodenní zpravodajství, abyste věděli, jak se nám v Americe vede.

Další novinka, která se taky týká Slovenska: Naše reprezentativní výstava Route 66 - hlavní ulice Ameriky se v neděli stěhuje do Nitry!
Od 30. března až do 30. dubna budou mít návštěvníci ochodního centra CENTRO Nitra možnost obdivovat krásy R66, a to jak na velkoplošných panelech, tak i prostřednictvím unikátní sbírky klasických benzinových čerpadel, motorek a dalších kuriozit, které nám ochotně zapůjčil náš člen a kamarád Petr "Štefan" Němeček. Opět se hraje o letenku do Ameriky, tentokrát s nitranským Radiem Max.

V dubnu také uskutečníme dvě přednášky: Ta první nás čeká už v sobotu 4. dubna na tradičním srazu Amerik v Jizbicích pod Blaníkem.
V pondělí 20. dubna od 20.30 se pak můžeme vidět v - a pozor - Café R 21 na střeše Baťova mrakodrapu ve Zlíně! Toto setkání na exluzivním místě probíhá v rámci vyhlášeného cestovatelského festivalu Neznámá země.

Naše jarní aktivity jsou, řekl bych, poměrné rozsáhlé a jsem si jist, že se během nejbližších dvou měsíců určitě alespoň jedenkrát potkáme. Co vy na to?