Česká asociace Route 66 na Trnkobraní zaujala!
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Česká asociace Route 66 na Trnkobraní zaujala!06.09.2009

Slíbili jsme Vám, že budeme na vizovickém Trnkobraní. Stalo se tak.

“Zona Route 66„, jak jsme expozici nazvali, se stala až nebývale populární hned první den pro stovky návštěvníků. Mělo to své důvody.
S přípravou nám mimo Štefana a Vény pomohli i ostatní přátelé jako Květa, Karel, Roman, Martina a další, kteří nemohou zapomenout na báječné společné cesty přes Ameriku s naší asociací. Měli jsme též mladou příjemnou asistentku Barborku, která se celý víkend trpělivě starala o návštěvníky a zodpovídala otázky, které neměly konce.
Vizitky, časopisy o amerických autech i letáky mizely pod rukama. Myslím,že se nám podařilo to hlavní – ukázat mnoha lidem možnost, jak poznat Ameriku úplně jinak, jako nádherný kontinent, plný zajímavostí a správných obyčejných lidí. Reakce návštěvníků byly vesměs pozitivní, zvláště myšlenka, za jakou zajímavou cenu je možno s námi bezstarostně procestovat Matku všech cest – Route 66.
Velký dík patří i naším přátelům z Harley-klubu Praha, slovenským kolegům z jarní cesty, prostě všem, kteří tuto pěknou atmosferu pomohli vytvořit!

Nashledanou na Route 66, nebo alespoň na příštím Trnkobraní! Těšit se na Vás budeme i na Autotuningu Brno v sobotu 26. září.