Maxikoně, hyperzábava a megasteaky
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Maxikoně, hyperzábava a megasteaky24.09.2009

Ze samých superlativů je složen nadpis dnešní reportáže. Proč? Protože jsme prožili den plný gigazážitků :-)

Nejdřív tedy ty koně.
Díky naší již dříve zmiňované spolupráci s oklahomskou univerzitou jsme měli příležitost navštívit světově proslulý Express Ranch, ležící jen pár set metrů od Route 66.
Na Express Ranchi, kromě jiného, chovají vzácný druh koní, kteří jsou (a hlavně byli) používáni k tažení dostavníků. Jedná se o mimořádně velké oře, pro které se v naší výpravě okamžitě zavedl obdivný výraz "to jsou koně jak hovado".
Pro Express Ranch je chov těchto ušlechtilých zvířat vynikající značkou po celém odborném světě.

Teď zábava.
Kroky našich výprav tradičně vedou do sídla Harley a Annabelle Russelových, kteří na Route 66 provozují nejšílenější hudební show na světě.
Nebudu znovu a znovu podrobně popisovat, co se před, během a po představení vlastně děje, myslím, že pár fotek postačí a poznáte to sami. Harley a Annabelle jsou ještě šílenější než minule a předminule a jejich crazy show zraje jak víno...

A konečně ty steaky:
Neporušitelnou tradicí výprav České asociace Route 66 je i společná večeře v Big Texan Steak Ranchi v Amarillu.
Jestliže je Texas státem nejlepších steaků na světě, Big Texas Steak Ranch můžeme považovat rovnou za sídlo vlády či prezidentský palác. Každý z nás se najedl podle své chuti a nikdo nebyl zklamán. To ani nejde.
I když jsme v našem středu nenašli odvážlivce do soutěže v konzumaci dvoukilového fláku hovězího, naše chuťové buňky dosáhly maximálního uspokojení.
Prostě hezký den.