Výstava Route 66 v dalších čtyřech městech!
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Výstava Route 66 v dalších čtyřech městech!19.01.2010

Když jsme loni v lednu ve Zlíně zahajovali naši první reprezentativní výstavu Route 66 - hlavní ulice Ameriky, vůbec jsme netušili (a ani jsme nedoufali), že se naše americká expozice dočká nějakých dalších pokračování. A opět se ukázalo, že když nemá člověk zbytečně velká očekávání, může se dočkat příjemného překvapení.

Po slovenském výletu do velkého obchodního centra Centro Nitra, jsme v průběhu roku s naším pojízdným cirkusem navštívili například tuning show v Brně, festival Trnkobraní ve Vizovicích a také jsme na dva týdny zakotvili v nákupním centru Eden v Praze.
A hned na začátku roku letošního další úpspěch: Dostali jsme krásnou nabídku od Tesco Stores na "hostování" v obchodních centrech dokonce ve čtyřech městech - v Karlových Varech, Plzni, v Ostravě a Opavě!!! Zde je přehled konkrétních termínů:

Karlovy Vary, obchodní centrum Fontána          18. – 31.1.2010
Plzeň, obchodní centrum Rokycanská                  1. – 14.2.2010
Ostrava, obchodní centrum Galerie                   15. – 28.2.2010
Opava, obchodní centrum Silesia                        1. – 14.3.2010

Pokud máte některou lokalit blízko, tak na nic nečekejte a hurá na výstavu! A dejte nám vědět, jak se vám "naše dílo" líbilo.

V příloze si můžete prohlédnout pár fotek z instalace výstavy v Karlových Varech.