Film o Route 66 vznikne během naší první jarní cesty!!!
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Film o Route 66 vznikne během naší první jarní cesty!!!03.03.2010

Vážení přátelé, příznivci a fanoušci Route 66, rád bych se s vámi podělil o fantastickou novinku: Na naší letošní první jarní cestě po Route 66 se bude natáčet první český film o Route 66!!!

Naši dvacetičlennou výpravu na putování po hlavní ulici Ameriky doprovodí filmový štáb pod vedením režiséra a kameramana Tomáše Zindlera. Film, který divákům přiblíží krásy slavné americké highway 66 z pohledu českých a slovenských fanoušků, bude určen pro televizní vysílání a vyjde také na DVD. Vzhledem k tomu, že materiál bude pořízen ve vysokém rozlišení, počítáme též s uvedením v některých kinech.
Toto filmové dílo vzniká díky silným aktivitám České asociace Route 66 v U.S.A. a také díky silným osobním vazbám s americkými asociacemi a federacemi. Právě proto se ve filmu objeví prakticky všechny hlavní osobnosti slavné Route 66 a dá se předpokládat, že výsledkem bude strhující dokument o současnosti této americké legendy!
První ohlasy ohlasy z Ameriky jsou totiž velmi nadšené. Lidé na Route 66 - známí i neznámí - nám nabízejí svoji pomoc při zajištění hladkého průběhu naší cesty a mají radost z toho, že je ve střední Evropě o Matku cest takový zájem.

Film o Route 66 vzniká z čistého nadšení. I když je jeho rozpočet tvořen především osobním vkladem jeho tvůrců, jeho potenciál je obrovský. Pokud máte možnost a chuť náš projekt jakýmkoliv způsobem podpořit i vy, budeme vám velmi zavázáni. Děkujeme.

ZDE si můžete poslechnout záznam rozhovoru s režisérem filmu Tomášem Zindlerem, který byl pořízen pro Česko-slovenský magazín Route 66.