Podzimní cesta po Route 66 důrazně klepe na dveře!
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Podzimní cesta po Route 66 důrazně klepe na dveře!25.05.2010

Vždycky je to tak, a to bez výjimky. Když se vracíme s výpravou z cesty po Route 66, říkám si, že těch zážitků je po šestnácti dnech na mě už nějak moc a že si možná rád od šestašedesátky docela rád odpočinu.
Když ale dorazím domů, tak sotva rozbalím kufry, všechno se mi okamžitě začne vracet zpět. Bezstarostná jízda Amerikou, srdečná setkání s domorodci :-), noví přátelé, večerní debaty u motelu, slunce, vítr, déšť, trička, čepice, cedule a další suvenýry z cesty... No, nechci být nostalgický ani sentimentální, ale když on ten průběh je vždycky podobný. Stačí jen trochu dospat časový rozdíl a jsem v tom znovu.

A právě proto, že už jasně a zřetelně slyším volání té naší Matky cest, vyhlašuji tímto termín podzimní cesty po Route 66. Ta proběhne ve dnech 10. - 26. 9. 2010. Pokud máte zájem projet s námi Ameriku po nejslavnější silnici světa s Českou asociací Route 66, přihlaste se na našem e-mailu nebo telefonním čísle.
Podzimní výprava je určena jak pro motorkáře, tak i pro ty, kteří chtějí cestovat v autě.
K dispozici je náš úžasný mikrobus, který je určen jak pro přepravu cestujících, tak i pro zavazadla všech členů výpravy.

Naše jarní "filmová" výprava byla velkým krokem kupředu v českém "dobývání" Route 66. Navázali jsme velké množství nových a skvělých kontaktů s významnými osobnostmi podél celé trasy a posílili postavení asociace v rámci celého šestašedesátkového hnutí.
A to vše se nepochybně velmi pozitivně odrazí i na našich příštích výpravách. Tu podzimní nevyjímaje!!!
Těšíte se? Já moc!

Zdeněk Jurásek
Česká asociace Route 66

P.S. No.1
O jarní cestě informoval i americký tisk. Zde jsou ukázky.

P.S. No.2
Během natáčení prvního českého dokumentu se před kameru postavilo mnoho významných osobností Route 66. Prohlédněte si fotografie v galerii.