Zóna Route 66 opět na Trnkobraní
Přehled aktuálních akcí
11.1.
ROUTE 66 NA KOLE - Nakopni svůj život!

Projekce filmu + beseda Muzeum města Tišnova v 18.00 hodin Tišnov

27.1.
11. Celostátní sjezd České asociace Route 66

Setkání přátel a fanouškú slavné americké cesty Route 66 - RESORT STEIN, CHEB od 18.00 hodin

10.2.
ROUTE 66 NA KOLE - Nakopni svůj život !

Projekce filmu + beseda  Hospoda Pod Betonem v 19.00 hodin Dačice

Zóna Route 66 opět na Trnkobraní17.07.2010

Česká asociace Route 66 bude mít i letos zastoupení na legendárním festivalu Trnkobraní, který se koná od 20. do 22. srpna v areálu Rudolf Jelínek ve Vizovicích.

Na četná přání fanoušků Trnkobraní jsme se rozhodli  ve speciálním stanu instalovat kompletní výstavu Route 66 - hlavní ulice Ameriky, která v minulém a letošním roce úspěšně putovala po několika českých a slovenských městech. Výstava bude doplněna i o část unikátní sbírky klasických benzinových pump našeho člena, kamaráda a démona Petra "Štefana" Němečka.
Součástí "Zóny 66" bude i speciální hlídaná plocha pro limitovaný počet amerických automobilů a motocyklů, kde můžete zcela zdarma, luxusně a bezpečně zaparkovat své mašiny přímo uprostřed areálu. Vy nám naopak přítomností vašich strojů pomůžete připravit pro návštěvníky festivalu tu správnou americkou "pastvu pro pro oči".
Pokud máte zájem zúčastnit se Trnkobraní i se svými bouráky, napište nám nebo zavolejte. Prosíme o rychlou reakci, prostor pro "parkovací výstavu" je omezený.

A teď samotný program Trnkobraní:
Ve Vizovicích se bude hrát na třech hudebních scénách, na kterých se vystřídá to nej- nej- z české a slovenské muziky.
Na hlavní scéně vystoupí například Chinaski, Desmod, J.A.R., zařádit si můžete při koncertu punkové legendy Visacího zámku nebo americko-české kapely The Cell. Děvčata zcela jistě potěší milovaná druhá česko-slovenská superstar Miro Šmajda. Těch slavných a známých kapel je mnohem mnohem víc, ale to bychom si mohli povídat hezky dlouho.
Vrcholem festivalu bude slavnostní odhalení sochy vizovického rodáka Bolka Polívky. Bolkovu sochu ztvárnil slovenský akademický sochař Cyril Kocúrek, kterému v jeho kežmarském ateliéru Bolek osobně stál modelem minulou středu.

Více informací o programu Trnkobraní a předprodeji vstupenek najdete na oficiálním facebooku Trnkobraní a také na stránkách http://www.trnkobrani.cz/, případně na www.trnkobrani.sk.
Těšíme se s vámi na setkání ve stanu Route 66.