To dývko je pro vás, náčelníku!
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

To dývko je pro vás, náčelníku!19.09.2010

Čas určený pro naše podzimní poznávání Route 66 se krátí. Jakmile dosáhnete první poloviny cesty, ta druhá uletí dvakrát rychleji. Ani my jsme se nenadáli a už se nacházíme v předposledním státě hlavní ulice Ameriky, v Arizoně.

Ranní start v Gallupu byl zcela jiný, než jsme zažili na jaře. Tehdy jsme naše auta našli pokrytá sněhovou nadílkou, tentokrát naopak slunce pražilo od rána. Teplota nakonec vyšplhala na 36 stupňů a my v autě jsme byli rádi, že nás chladila klimatizácia
.Pár mil po startu jsme zastavili u indiánského obchodního centra na arizonské hranici. Navštívili jsme náčelníka Franka Yellowhorse, který účinkuje v našem připravovaném filmu. I jemu jsme předali DVD s reklamním trailerem. Byl rád. Říkal, že si to doma pustí na přehrávači.
Dnes jsme také zdolali národní park Petrified Forest (super), nakoukli na již nefungující Wigwam Motel v Holbrooku a taky jsme se stavili ve Winslow v Arizoně, kde mají jeden hodně zajímavý roh :-).

Teď spíme dvě noci v horském Flagstaffu (taky super) a zítra máme na programu výlet do Monument Valley.