Jedenáct lidí na Grand Canyonem!
Přehled aktuálních akcí
30.7.
-
31.7.
III. LETNÍ SRAZ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66 "U DŽEJÁRA NA RANČI"

Přepychy u Pardubic - setkání motorkářů, majitelů US-classic car a všech  fanoušků  Route 66 

 

4.8.
-
7.8.
7. PŘEJEZD SLOVENSKÉ ROUTE 66

Velká motoristická akce, kterou pořádá slovenský motorkářský guru Juraj "Larson" Hässler a jeho družina. Přítomna bude i Česká asociace Route 66 se svým stánkem!
Více info ZDE.

13.8.
-
13.8.
FRIENDS FEST - Přátelský festival plný Ameriky

Pardubice, areál Dostihového závodiště -  prezentace aktivit České asociace Route 66
Více info ZDE.

Jedenáct lidí na Grand Canyonem!21.09.2010

Kingman, to je naš poslední arizonské útočiště - zde dnes trávíme další noc při poznávání hlavní ulice Ameriky, čili Route 66.

Jen kousek (50 mil) od naší Main Street se rozprostírá nekonečný Velký kaňon. Jen opravdu tak velký, že při pohledu na něj ze země nemáte šanci vidět víc než zanedbatelný kousek. Proto je lepší si objednat vrtulník a mrkout se na tu všechnu krásu pěkně z nadhledu. K tomuto rozhodnutí dnes dospělo celých jedenáct účastníku naší osmnáctičlenné výpravy.
Nás řidiče - Karla a Karla (tedy Zdeňka a Zdeňka) od éúčasti omlouvá jenom to, že jsme během letu připravovali účastníkům zájezdu tradiční černou kávu. I když jsme pak postrádali několik podšálků, jako konečně obvykle :-(
Kromě Grand Canyonu nás cesta zavedla do Seligmanu, sídla legendárního holiče Angela Delgadilla. Taky jsme zrobili několik tématických záběrů pro naše motorkáře... Máme k tomu připraveno oblíbené místo cca 18 mil od Seligmanu a oblíbenou denní dobu - cca 6 hodin PM. Nikdy to nezklame...

Zítra Las Vegas.