Relaxační den na Route 66
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Relaxační den na Route 6609.05.2011

Etapu ze St. Louis do Lebanonu můžeme brát jako opravdu relaxační záležitost: Příroda má velice příjemný charakter, a profilccesty oku motorkářovu přímo lahodí. Mírné kopečky, oblé zatáčky, uklidňující zeleň vůkol.
Společná snídaně amerického typu v restauraci Steak n Shake všechny účastníky naladila vyloženě do pozitivna. Není divu - 2 vajíčka + slanina + přílohy = dobrý základ na cestu.

Zatažená obloha a dusné počasí signalizovalo bouřku, které jsme však mistrně unikli návštěvou Meramec Caverns - jeskynní skrýše bandity Jesse Jamese. Zatímco jsme obdivně okukovali krápníky a v paměti lovili učivo vlastivědy 5. ročníku ZŠ (stalagnity, stalagtity, stalagnáty...), bouře se definitivně přehnala a nás po návratu z podzemí čekalo již jen slunce v plné své síle.

Do cíle v Lebanonu, kde dlíme v legendárním motelu Munger Moss, dorazila naše kolona v příjemném rozpoložení, což je vynikající předpoklad pro úspěšné překonání zítřejší náročné etapy přes tři státy.