Lítání nad Grand Canyonem
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Lítání nad Grand Canyonem17.05.2011

Tak už to jede hezky rychle z kopečka. Ani jsme si to nějak nestačili uvědomit a máme za sebou téměř celý předposlední stát Route 66 - Arizonu. Ale hlavu nevěšíme: zítra si přidáváme dvoudenní výlet do Las Vegas, což náš velezážitek přece jen o něco prodlouží.

I dnes to bylo velice zajímavé: Navštívili jsme Grand Canyon, do kterého je z "routky" jen pár desítek mil.
Sedm statečných z naší výpravy absolvovalo vzrušující třičtvrtěhodinový let nad Velkým kaňonem, ke své naprosté spokojenosti. Smůlu měl Petr, jehož vrtulník kvůli sílícímu větru nedostal povolení k odletu. Ale nedá se nic dělat - alespoň má Petr důvod zase sem někdy přijet...
Další cíl byl Seligman - poutní místo Route 66. Zde se v holičství Angela Delgadilla zrodila první asociace R66 v Americe.
Taky tady mají konečně pořádnou a chutnou kávu - Frank Kocevar se svojí ženou ji ve svém podniku Historic Seligman Sundries připravují (snad jako zatím jediní) opravdu skvěle...
Na závěr si pak (a to zejména motorkáři) vychutnali exkluzivní spanilou jízdu do Kingmanu, kde se teď právě chystáme ulehnout a odpočívat.
No a zítra se zase sejdeme na tomto místě a povíme si, co je nového.