Příprava na závěrečnou zteč!
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Příprava na závěrečnou zteč!20.05.2011

Předposlední den naší velké americké cesty nás opět naladil do pohody.

Příjemné pouštní počasí na Mojave Desert (což tedy samozřejmě znamená výrazné horko :-), zabarvilo naše motocyklisty ještě více do čokoládova, i když po včerejším setkání s "orgány" byly hlavy již po celý den ukryty ve slušivých přílbách.
Při průjezdu pustinou jsme se zastavili v ruinách již dávno nefungujícího Goff's Store. Spícího chřestýše jsme tentokrát nevyrušili, a to je asi dobře.
Roy's Cafe v Amboy tradičně nabízelo žíznivým mašinám benzín s pouštní přirážkou, ale naše stroje byly prozíravě předzásobeny na poslední pumpě v civilizaci.
Ve slavné restauraci Bagdad Cafe dnes měli netypicky prázdno, a tak jsme v klidu a v pohodě pojedli speciality (především hamburgrového typu), pojmenované podle hlavních postav stejnojmenného kultovního filmu.

No a teď jsme v Barstově - zítra nás čeká poslední etapa. Právě teď společně "ladíme formu" na náročný den. Někteří se poprvé za celou cestu smočili v motelovém bazénu. Hezký den.