V reklamním nekonečnu...
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

V reklamním nekonečnu...16.07.2011

Naši starou dobrou Route 66 brázdím už čtrnáctým rokem a dalo by se říci, že jsem zde viděl mnohé, co je cestovatelům běžně skryto. Ale před několika dny jsem se přesvědčil, že Route 66 je nevyčerpatelnou studnou překvapení i pro nás, ostřílené "rouťáky".

Naši dlouholetí přátelé, manželé Jan a Dean z Plainfieldu nám domluvili návštěvu u chlapíka, který se jmenuje Sam Reichert.
Sam má na svém pozemku obří halu (spíše hangár), v jejíchž útrobách se nalézá asi největší sbírka všemožných klasických reklamních předmětů - od unikátních nápojových automatů značky Coca-cola, přes benzinové pumpy, reklamní tabule, až po klasické hrací automaty, auta či vybavení značkových autoservisů (vše ve vynikajícím stavu).
Mnohé z těchto věcí jsou unikátní natolik, že by Sam mohl jejich prodejem značně zbohatnout. Tedy, kdyby chtěl. Ale to on nikdy neudělá. Není totiž obchodník, ale SBĚRATEL.
Ze svých věcí nikomu nic neprodá, jedině možná tak vymění. A že by bylo co vyměňovat. Na roztřídění a odborné restaurování v další části budovy čekají další desetitisíce položek!!!

Nevím, co k tomu ještě více říci - nic srovnatelného jsem dosud neviděl. Tak alespoň pár fotografiíí...