GET MORE Creedence Clearwater Revival ve vysílání Radia 66!
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

GET MORE Creedence Clearwater Revival ve vysílání Radia 66!14.03.2012

Radio 66, které vysílá tu nejlepší muziku on the road, přichází s novým hudebním cyklem GET MORE...

Abychom ještě více osvěžili naše vysílání, rozhodli jsme se blíže představit největší piliře americké muziky.
A protože jsme rádio, které raději hraje, než kecá, přijde k vám i tento pořad tou nejpříjemnější formou: bez zbytečných komentářů vám po dobu deseti dnů budeme ve zvýšené míře servírovat ty největší hity legendárních kapel, zpěváků - a možná i zpěvaček :). Vždy dva songy v jedné hodině. Abychom vás pořádně uspokojili, ale nepřesytili. Tak akorát.

A s kým že začneme tu královskou sérii? Nenapadá mě nikdo pro tento účel vhodnější než Creedence Clearwarer Revival, kapela fenomenálního rockera Johna Fogertyho. Rocková stálice, která i po dlouhých desetiletích okupuje nejlepší časy všech amerických rockových stanic.
Creedence Clearwater Revival má monstrózní bilanci 26 milionů prodaných alb - a to jen v U.S.A. Věhlas CCR je srovnatelný s věhlasem naší oblíbené Route 66 - název Creedence Clearwater Revival možná někomu nic neříká, ale jejich songy zná každý. No, konečně, posuďte sami. Od 19. do 29. března - na Radiu 66!

GET MORE CREEDENCE!