Route 66 - hodnocení cesty a pozvánka na podzimní přejezd
Přehled aktuálních akcí
5.11.
-
22.11.
POPULÁRNÍ MOTORISTICKÁ JÍZDA EXOTICKOU BRAZÍLIÍ!!!

Každoročně se vydáváme do Brazílie, plné exotiky, pohody, fantastických cest, skvělého jídla a pití.
Z Ria de Janeira až k vodopádům Iguacu!!!

Route 66 - hodnocení cesty a pozvánka na podzimní přejezd28.05.2012

Vážení  fanoušci Route 66!

Všechny vás zdravím opět – jak se říká – z českých luhů a hájů. Právě pro mne skončila další z pravidelných cest po slavné hlavní ulici Ameriky.
Všichni členové naší letošní jarní výpravy byli na R66 úplně poprvé, zatímco pro mě osobně to byla jízda v pořadí už šestnáctá... Ale výsledek byl pro nás všechny stejný: Celoživotní zážitek, nádherné vzpomínky a neodbytná touha zkusit to znovu...
Já jsem si pobyt na "routce" dokonce ještě o pár dnů prodloužil, abych mohl na cestě zpět z Los Angeles do Chicaga navštívit několik přátel, se kterými jsme "kuli" plány na další vylepšení a rozšíření vzájemných vztahů, a tím i na další  zatraktivnění budoucích spanilých jízd pod hlavičkou České asociace Route 66.
Ještě během této zpáteční cesty jsem obdržel e-mail od účastníků právě skončené jarní výpravy, kteří společně napsali velice milé "závěrečné hodnocení cesty po Route 66", jež mě úplně dostalo. Dlouho jsem váhal, jestli je na místě, abych ho vůbec zveřejnil. Aby to nevypadalo, že se chlubím, nebo tak nějak...
Nakonec to jsem se rozhodl, že tento dokument na internet vyvěsím (viz níže). Třeba to bude dobrá pozvánka na příští, tedy podzimní, americký výlet.
Ještě jednou moc děkuji všem a těším se brzy na shledanou - a klidně opět na Route 66!

Zdeněk Jurásek Česká asociace Route 66

P.S.Když už se zmiňuju o příští cestě, zde je pár informací:
Termín podzimního přjezdu Route 66 je 6. - 22. 9.
Od 24. 9. do 11. 10. s námi můžete projet také další legendární americkou silnici - Lincoln Highway - ze San Francisca do New Yorku.
Napište si o podrobnosti na náš e-mail nebo zavolejte.