BikerSeason.com spustil beta verzi plánování společných motocyklových vyjížděk!
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

BikerSeason.com spustil beta verzi plánování společných motocyklových vyjížděk!15.06.2012

Vážení příznivci Route 66 a motorkáři zvlášť!

Mám radost, že právě prostřednictvím internetových stránek České asociace Route 66 můžeme poprvé oficiálně oznámit spuštění mimořádně zajímavého a užitečného webu BikerSeason.com, který revolučním způsobem řeší plánování společných motocyklových vyjížděk.
Autorem tohoto projektu je programátor a motorkář v jedné osobě - Tomáš Marcaník, který požádal naši asociaci o pomoc při propagaci tohoto záslužného počinu.
Prosím, věnujte následujícím řádkům pozornost a dejte nám (a zejména autorovi) vědět, jak se vám BikerSeason líbí.

A teď už Tomáš Marcaník osobně:

Internetová služba na plánování a organizování vyjížděk, tras, výletů a dovolených pro motorkáře dnešním dnem spustila veřejnou verzi služby pro všechny příznivce jedné stopy.

BikerSeason.com je jedinečný projekt, který si dal za cíl vytvořit internetovou službu na plánování a organizování motorkářských vyjížděk, která bude spojovat všechny vášnivé motorkáře napříč celým světem. Nabídneme vám ty nejlepší trasy a místa z celého světa, které připravovali sami motorkáři.
Do databáze tras BikerSeason.com můžete navíc přispívat i vy. Jednoduše si zde naplánujete svou trasu, vyplníte informace o místech, která navštívíte a na svou vyjížďku můžete rovnou přizvat i své známé. Ostatní uživatele služby pak můžete potěšit a naladit nahráním fotek z vašeho výletu.
Je to teprve začátek. Vytváření podobné služby není vůbec jednoduché a zabere to spoustu času. Aby finální web splňoval co nejvíce všechny vaše požadavky, spustili jsme jej už nyní a vy tak máte možnost napsat nám, co byste přidali, vylepšili, změnili, či o co nemáte zájem. BikerSeason.com tvoří motorkáři pro motorkáře - pomozte nám vytvořit přesně takovou službu, jakou vy sami chcete!
Pro všechny aktivní uživatele BikerSeason.com je připravena soutěž o antibakteriální prádlo, které se perfektně hodí na cestování. Pro účast v soutěži stačí aktivně využívat náš web a pomáhat nám jej tak zdokonalovat.
Podělte se se svými oblíbenými trasami a místy s dalšími motorkáři z celé ČR. Sledujte nás taky Facebooku nebo Twitteru a neprošvihněte tak novinky, akce, nové funkce a vychytávky, která se chystají.

Web: http://www.BikerSeason.com
Facebook: http://www.facebook.com/BikerSeason
Twitter: http://twitter.com/BikerSeason