Česká asociace reprezentuje Evropu na celosvětovém festivalu Route 66!
Přehled aktuálních akcí
5.11.
-
22.11.
POPULÁRNÍ MOTORISTICKÁ JÍZDA EXOTICKOU BRAZÍLIÍ!!!

Každoročně se vydáváme do Brazílie, plné exotiky, pohody, fantastických cest, skvělého jídla a pití.
Z Ria de Janeira až k vodopádům Iguacu!!!

Česká asociace reprezentuje Evropu na celosvětovém festivalu Route 66!23.06.2012

Velké a (mimořádně vzácné) pozvání dorazilo z U.S.A. na adresu naší asociace. Pozvání k účasti na celosvětovém Route 66 International Festivalu, který se koná začátkem srpna v kalifornském Victorville.

Protože je Česká asociace Route 66 dlouhodobě považována za nejaktivnější "mimoamerickou" organizaci, která sdružuje fanoušky Hlavní ulice Ameriky, byli jsme požádani, abychom v rámci hlavního festivalového večera seznámili s našimi rozsáhlými současnými !rouťáckými" aktivitami i smělými plány do budoucna. V oficiálním programu se doslova píše, že "host večer, Zdeněk Jurásek, zakladatel České asociace Route 66, nám poví, jak nadšení pro Route 66 zasáhlo jeho vlast" :)

Celý festivalový víkend bude doslova a do písmene našlapaný nejrůznějšími akcemi: Součástí programu je třeba velká přehlídka klasických amerických aut, trucků, hot rodů, muscle cars - včetně hromadné společné vyjížďky.
Nebo golfový turnaj celebrit, festival jídla a vína za účasti více než devadesáti "jídelních trucků" se specialitami ze všech částí R66, promítání kultovního filmu American Graffiti v historickém "autokině" atd. atd.
Na festival se přijedou všechny největší celebrity Route 66 - například jeden z tvůrců filmu Auta Michael Wallis, dcera jazzmana Bobbyho Troupa, autora slavné písně Route 66, prezidenti všech amerických asociací a spřízněných organizací a mnoho dalších významných hostů, novinářů a umělců.
V průběhu celého festivalu proběhne několik oficiálních i neformálních diskuzních setkání, na která se velmi těším. Bude to ideální příležitost si v klidu popovídat s lidmi z R66 o nejrůznějších možnostech rozšiřování našich vzájemných přátelských kontaktů, či o exkluzivních novinkách, které čekají už na účastníky naší velké podzimní cesty po Route 66.