Zóna ROUTE 66 na legendárním TRNKOBRANÍ!!!
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Zóna ROUTE 66 na legendárním TRNKOBRANÍ!!!07.08.2012

Česká asociace Route 66 má i letos zastoupení na legendárním festivalu Trnkobraní, který se koná od 24. do 26. srpna v areálu Rudolf Jelínek ve Vizovicích.

Přijďte za námi do speciálního stanu, který jsme pojmenovali ZÓNA ROUTE 66. Tento rouťácký azyl bude stylově vybaven, abyste se zde cítili jako doma (na Route 66 :) - panely s obrázky z našich amerických cest, klasické benzinové pumpy a další relikvie.
A POZOR: V zóně České asociace Route 66 dostane prostor i prodejní stánek, plný fantastického zboží Made in U.S.A. z nabídky oblíbeného Route 66 Store CZ.
Součástí "Zóny 66" bude i speciální hlídaná plocha pro limitovaný počet amerických automobilů a motocyklů, kde můžete zcela zdarma, luxusně a bezpečně zaparkovat své mašiny přímo uprostřed areálu. Vy nám naopak přítomností vašich strojů pomůžete připravit pro návštěvníky festivalu tu správnou americkou "pastvu pro pro oči".
Pokud máte zájem zúčastnit se Trnkobraní i se svými bouráky, napište nám nebo zavolejte. Prosíme o rychlou reakci, prostor pro "parkovací výstavu" je omezený.

A teď samotný program Trnkobraní:
Ve Vizovicích se bude hrát na několika hudebních scénách, na kterých se vystřídá to nej- nej- z české a slovenské muziky.
Na hlavní scéně vystoupí například Richard Müller, Václav Neckář, Tomáš Klus, Rytmus, Nedvědi, Horkýže Slíže, MIG 21, Vlasta Redl, Fleret, Jana Kratochvílová, Xindl X, Jiří Stivín, Zdeněk Izer.. Koňskou dávku energie dostanete do žli při koncertech obou zahraničních hvězd letošního ročníku - moldavské kapely Zdob Si Zdub i norských Greenland Whalefishers. Sestava účinkujících hvězd je dlouhá předlouhá, jak už to konečně bývá na Trnkobraní zvykem.

Více informací o programu Trnkobraní a předprodeji vstupenek najdete na oficiálním facebooku Trnkobraní a také na internetových stránkách.

Těšíme se s vámi na setkání ve stanu Route 66 na Trnkobraní u Jelínka.