Route 66 zdolána - životní sen je splněn!
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Route 66 zdolána - životní sen je splněn!22.09.2012

Hlásíme se ze západního pobřeží Spojených států amerických. Dnes ve tři hodiny pacifického (letního?) času jsme dokončili jubilejní desátý přejezd hlavní ulice Ameriky, pořádaný pod hlavičkou České asociace Route 66.

Celkově můžeme tento výlet s klidným svědomím označit za beproblémový, hladký, příjemný, poučný, odpočinkový, zajímavý a nezapomenutelný.
Samozřejmě - občasné technické problémy se vyskytly, ale to je při dlouhých přejezdech vcelku normální. Ale když máte s sebou partu technicky zdatných a zkušených borců, tak je to brnkačka - viz fota.
Cestou jsme - jen pro zajímavost - potkali aktivisty kalifornské Route 66 Eda Dietla a jeho přátele u staré benzinové stanice ve městě Rancho Cucamonga, která bude do roka a do dne v reprezentativní informační centrum Route 66.

Dojezd do cíle na pláž v Santa Monice se ani tentokrát neobešel bez emocí, což je samozřejmě dobře. Také viz fota.
Teď už každý z nás převažuje svá zavazadla, která po cestě "zbytněla" o nesčetné suvenýry a památky na Cestu cest. Snad se to nějak do těch přísných přepravních limitů vejde!

V pondělí nás máte opět doma. Ale duchem budeme ještě dlouho na Route 66!