HOME 66 - oáza Route 66 na Slovensku!
Přehled aktuálních akcí
17.3.
-
3.4.
POPULÁRNÍ MOTORISTICKÁ JÍZDA EXOTICKOU BRAZÍLIÍ - OBSAZENO!

Každoročně se vydáváme do Brazílie, plné exotiky, pohody, fantastických cest, skvělého jídla a pití.
Z Ria de Janeira až k vodopádům Iguacu!!!

4.5.
-
21.5.
VELKÁ JARNÍ JÍZDA PO ROUTE 66 - OBSAZENO!!!

Dvacátá sedmá jízda americkou ROUTE 66 s Českou asociací Route 66. I tentokrát projedeme CELOU TRASU nejslavnější silnice světa z Chicaga do Los Angeles. Seznámíme vás s americkou legendou míli po míli a k tomu přidáme několik úžasných výletů na atraktivní místa: muzeum Harley-Davidson Milwaukee, Monument Valley, Grand Canyon, Las Vegas, Údolí smrti...
K tomu navíc (volitelně) jízda po scénické pobřežní Highway No.1 z Los Angeles do San Francisca.
Splňte si svůj životní sen!

26.5.
-
10.6.
VELKÁ ROCK N' ROLLOVÁ JÍZDA PO ROUTE 66 S RADIEM BEAT

Po velkém americkém narozeninovém mejdanu Honzy Hamerníka pro vás v květnu pořádáme další exkluzivní výlet na slavnou ROUTE 66, tentokrát s rokenrolovou tématikou!
A pozor! Nejenže projedeme CELOU trasu slavné americké šestašedesátky z Los Angeles až do Chicaga, po cestě se tentokrát zastavíme i v Las Vegas na koncert Carlose Santany, navštívíme Centrum Boba Dylana v Tulse, Muzeum rock n’ rollu u Chicaga a další hudebně významná místa.
Pod odborným vedením České asociace Route 66 opět nastartujeme motorky a kabriolety a zažijeme nádherný rockový mazec na území osmi států U.S.A.
SANTANA – ROUTE 66 – ROCK N’ ROLL! Od 26. května do 10. června 2023! Zážitek na celý život.
Informace o možnosti zúčastnit se této mimořádné jízdy žádejte na kontaktech České asociace Route 66 na www.r66.cz/kontakt/.
Důležité upozornění: Rokenrolová jízda po Route 66 je přednostně určena posluchačům a fanouškům Radia Beat. Takže pokud jste byli letos hodní, můžete si poukaz klidně nadělit pod stromeček :).

HOME 66 - oáza Route 66 na Slovensku!03.12.2012

Náš velký sen je už jen blízko ke svému splnění!

Možná víte, možná ne, že už před několika lety jsme začali plánovat - a později i uskutečňovat - sen o vybudování domova všech fanoušků a příznivců Route 66, oficiálního informačního centra Route 66 ve střední Evropě a o vybudování reprezentativního muzea Route 66.
Cíl je to samozřejmě dlouhodobý, ale jeho první krok se právě stává realitou! Hned po vánocích se slavnostně otevřou dveře krásného objektu, pro nějž jsme zvolili jméno HOME 66.

Co je tedy HOME 66 a kde se nachází?
HOME 66 je prostorná, nově zrekonstruovaná dřevěnice, ležící v nádherné přírodě slovenské strany Beskyd - na Kysucích. Nachází se na samotě v katastru obce Raková v okrese Čadca.
Její poloha poblíž hranice tří států (Slovensko, Česko a Polsko) skýtá mnoho možností ke sportu, zábavě, motoristickým výletům a mnoha dalším činnostem. A pokud nemáte zrovna v úmyslu vyvíjet žádnou konkrétní aktivní činnost, v HOME 66 si i tak dokonale vyčistíte hlavu a zcela jistě přijdete na jiné myšlenky.

HOME 66 je kompletně zasvěcen staré Route 66.
Kromě originálních artefaktů přímo z hlavní ulice Ameriky je celý objekt vybaven tím nejlepším z našeho bohatého obrazového archivu, který byl vybudován během nesčetných výprav za poznáním nejslavnější silnice světa. Součástí objektu je též malá umělecká galerie, představující díla nejznámějších amerických fotografů Route 66. Celkový styl HOME 66 dává hned na první pohled najevo, že se zde každý milovník staré šestašedesátky bude cítit jako doma (v U.S.A.:).

HOME 66 poskytuje všem návštěvníkům vysoký standard a pohodlí.
K dispozici je 5 dvoulůžkových pokojů, takže vyjdeme vstříc skupinám přátel, menším pracovním týmům, rodinám a tak podobně. V objektu je 5 plně vybavených sociálních zařízení, společenská místnost, velká kuchyně s jídelnou, prostorná terasa a luxusní finská sauna s odpočívárnou.

HOME 66 je východištěm k mnoha výletům.
Jen pár minut jízdy od nás se nachází oblíbené lyžařské středisko Veľká Rača, nedaleko leží i Malá Fatra, termální lázně Rajecké Teplice, poutní místo Turzovka a další turistické cíle.
Vynikající speciality „goralské“ kuchyně vám nabídnou ve stylových restauracích na polské straně hranice. V rybářství v Rakové zase nakoupíte čerstvé pstruhy a na zemědělské farmě mimořádně chutné sýry přímo od výrobce.

Tolik stručně pro první seznámení. Teď už nezbývá, než osobně zažít pár nádherných dnů a nocí přímo v oáze Route 66 na Slovensku!

Informace o možnosti ubytování vám poskytne Eva Jurásková na telefonu 777-234600 nebo na e-mailu eva@r66.cz.

Těšíme se na vás!

HOME 66 – Eva a Zdeněk Juráskovi, Česká asociace Route 66

Zde je fotogalerie z dokončovacích prací: