Podzimní cesta po Route 66, termín jarní cesty, novinky...
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Podzimní cesta po Route 66, termín jarní cesty, novinky...31.08.2013

Vážení přátelé Route 66, srdečně vás zdravím v poslední srpnový den. Věřím, že jste prožili krásné léto,prázdniny, dovolenou a tak podobně.
Rád bych vás krátce informoval o dění na poli Route 66.

Tak především nás už za pár dní čeká další velká cesta po hlavní ulici Ameriky, tentokrát prodloužená o třídenní jízdu po pobřežní kalifornské silnici No. 1 až do San Francisca.
Naše výprava je už dostatečně natěšená a projevují se i příznaky cestovní horečky, čemuž se tedy vůbec nedivím.
Celý průběh naší jízdy budeme jako obvykle přinášet v každodenních on-line zpravodajstvích na těchto stránkách a na www.facebook.com/czech.route66, a to od 12. 9. Buďte přitom s námi.

Vzhledem k velmi častým dotazům už dnes vyhlašujeme termín pro jaro 2014. Startujeme opět na prvního máje, což je krásné a dobře zapamatovatelné datum, že?
Zájemci kontaktujte nás, pošleme vám informační materiál. Přesný termín najdete ZDE

Pokud to ještě nevíte, tak přesně před měsícem jsme zřídili facebookovou prezentaci Home 66  – oázy Route 66 na Slovensku.
Toto zařízení se má čile k světu, a proto jsme chtěli vytvořit speciální prostor pro podrobnější informování o zajímavých místech v okolí, tipech pro turistiku, sportovní vyžití, o nových přírůstcích do našeho vznikajícího muzea Route 66 atd. 
Takže bychom vám chtěli doporučit: připojte se na www.facebook.com/slovakia.home66 a nechte se inspirovat! 

Náš oblíbený filmový tvůrce Tomáš Zindler, jinak také režisér úspěšného filmu Route 66 –Mainstreet U.S.A., natočil na Home 66 speciální letní video, abyste viděli, jak to v naší slovenské oáze vypadalo o prázdninách. Můžete ho shlédnout na oficiálních stránkách HOME 66. Bude se vám líbit! 

V našem malém e-shopu jsou pro vás k dispozici  krásná trička České asociace Route 66, Radia 66 a Home 66 z nové speciální edice. Vypadají výborně a i materiál je velmi kvalitní.

Pro příští rok chystáme velké novinky – k tradičnímu zimnímu srazu fanoušků a přátel Route 66 přibude i letní setkání. Také náš film o Route 66 se dočká dalšího pokračování. A bude to velkolepé. Ale o tom zase někdy jindy…

Zdeněk Jurásek
Česká asociace Route 66