Route 66 opět úspěšně zdolána - radujme se!
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Route 66 opět úspěšně zdolána - radujme se!28.09.2013

Těch fotografií z poslední etapy na Route66 sice nepřinášíme příliš mnoho (protože cesta losangeleským peklem je náročná a těžká), ale zpráva, kterou pro vás máme je však naprosto fantastická: přesně ve14.30 pacifického času, s radostí ve tvářích a s hrdostí zcela oprávněnou, dorazila naše velká podzimní výprava po Route 66 do cíle své cesty - na molo v Santa Monice, kde matka všech cest má svoje zakončení.
Takže radost vládne převeliká, bouchlo i šampaňské a mnozí ihned utíkali osobně se seznámit s nekonečným Pacifikem opodál.
Tak sen o slavné silnici je splněn a vzpomínky zůstanou. Domů se ale ještě nechystáme - čekají nás ještě tři dny odpočinkové jízdy po pobřežní silnici číslo 1 do San Francisca. Se souhrnným zpravodajstvím z tohoto "bonusového" výletu se vám přihlásíme ve středu 2. 10. brzy ráno (středoevropského času).

Tím se s vámi loučíme a posíláme pozdravy zAmeriky. A pokud i vy chcete zažít bohatýrskou jízdu po Route 66, není nic snadnějšího, než se zúčastnit některé z dalších výprav pod hlavičkou České asociace Route 66. Ta nejbližší začíná už 1. května příštího roku.