VII. sraz Route 66 v Boskovicích - nejnovější informace!!!
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

VII. sraz Route 66 v Boskovicích - nejnovější informace!!!28.01.2014

Už jen pouhé dva týdny zbývají do našeho 7. celostátního srazu členů a fanoušků České asociace Route 66, který se po loňských dobrých zkušenostech koná opět ve stylovém Saloonu 1870, nacházejícím se v areálu boskovického Westernového městečka. 
Většinu základních informací jsme již zveřejnili na našich stránkách, a teď bych vám rád sdělil několik dalších novinek a upřesnění.

Oficiální začátek je stanoven na 18. hodinu, vstup do saloonu bude pro účastníky otevřen už v 16.00. Při vstupu se budete moci těšit na welcome drink od našeho partnera Jacka Danielse.
Tento úvodní panáček však nebude jedinou lahodnou tekutinou, kterou budete moci v rámci „rouťáckého“ večírku ochutnat. Náš „všerouťácký slet“ totiž svojí přítomností poctí ředitel vyhlášeného vinařství Gotberg pan Michal Mlejnek, který je – mimochodem - taky motorkář a občas jezdí kontrolovat vinohrady na svém silném stroji. 
Michal vám nabídne k otestování skvosty proslavených pálavských vinic! Takže se už teď můžete těšit na parádní chuťový zážitek!

A co kultůra?
Letos vám k tanci i poslechu budou hrát mexičtí Mariachi Espuelas, kteří minule se z technických důvodů zúčastnit nemohli (hráli povinně na plese místního drogového kartelu ve svém domovském státě Chihuahua :).
A muziku nám obstará i filmový režisér Tomáš Zindler, který není  jenom talentovaný filmový tvůrce, ale i zapálený fiddler, čili houslita. Tomáš vystoupí v průběhu večera se zpěvačkou Petrou Savaşkan.
Filmový zážitek tentokrát zajistí bratia zo Slovenska, konkrétně velký motorkářský guru Juraj Hässler. Ten promítne dokument z loňského přejezdu slovenské R66.
Program bude tedy velmi bohatý a účast silná.

Vstupenky však ještě můžete objednávat na naší e-mailové adrese. Akce je otevřená pro každého, pro členy asociace, účastníky cest po Route 66 i pro úplné nováčky, kteří chtějí nasát atmosféru Ameriky.
Noclehy zajišťuje Westernové městečko – volejte ihned 603-862 666. Westernový hotel je v tuto chvíli již obsazen, westernoví kolegové vám však ochotně zajistí přenocování v blízkých ubytovacích zařízeních.