Nový český film ROUTE 66 REVISITED! těsně před dokončením.
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Nový český film ROUTE 66 REVISITED! těsně před dokončením.20.09.2014

Nový filmový projekt České asociace Route 66 se dostává do své finální fáze!

Režisér Tomáš Zindler intenzivně pracuje na konečné podobě svého druhého celovečerního filmu, pro který jsme zvolili případný název ROUTE 66 REVISITED! Ano, čeští a slovenští motoristé se znovu vydávají na Route 66, protože dospěli k názoru (jako tisíce dalších), že na to, aby nejslavnější silnici světa skutečně poznali, rozhodně JEDNA JÍZDA NESTAČÍ.
A přesně tak zní i podtitul téměř 90 minut strhující podívané, během níž se s  námi podíváte na mnohá fantastická místa, která jsou očím turistů mnohdy úplně skryta.
Účastníci této historické česko-slovenské výpravy jsou hosty celé řady akcí a happeningů, které speciálně jen pro ně připravili jejich američtí hostitelé přímo na hlavní ulici Ameriky. A i oni sami organizují  množství bláznivých situací, během nichž zažívají spoustu zábavy.

Film ROUTE 66 REVISITED! bude mít svoji oficiální premiéru ve středu 22. října ve zlínském Velkém kině a v pátek 24. října v pražském kině Aero.
Vstupenky na pražské představení jsou již v předprodeji a my vám doporučujeme, abyste si místa zajistili co nejdříve, a to ZDE.
Vstupenky na zlínskou premiéru si můžete zarezervovat přímo u nás – své požadavky zasílejte na náš e-mail.

Film spojený s besedou o Route 66 promítáme i v desítkách dalších míst v České republice i na Slovensku. Program celého premiérového turné najdete ZDE.  Pokud máte o promítání filmu ROUTE 66 REVISITED zájem i u vás, ozvěte se na náš kontakt.