Dočasná ztráta dvou motorek nám náladu nevezme!
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Dočasná ztráta dvou motorek nám náladu nevezme!10.05.2015

Další den a další drama. Včerejší porucha motocyklu u slavného motelu Blue Swallow nebyla tím posledním zádrhelem, který nás na cestě potkal.
Při průjezdu Albuquerque jsme se zastavili v pobočce půjčovny Eaglerider, abychom nechali „vyladit“ řazení na Vaškově harleji. Po odborném posouzení  technického stavu však místní mechanik usoudil, že závada je mnohem větší, než jsme předpokládali. Vzhledem k tomu, že k dispozici nebyl ani náhradní díl, ani náhradní motorka, musel Václav nasednout do doprovodného auta. Stejně tak dopadl i Aleš, jehož motorka (Indian) sice byla přepravena z Tucumcari do servisu v Albuquerque včas, ale ani tento technický problém nebylo možné odstranit během dnešního dne.
Nesnáze nás sice provázejí víc, než je na podobných cestách obvyklé, ale – jak říká – každá trampota má svou mez. Zítra dostaneme ve Flagstaffu nové stroje a všechno bude zase OK.
Jinak dnešní etapa proběhla v plném rozsahu, jedeme Novým Mexikem a kdyby nebyla taková zima, tak je vše skoro naprosto dokonalé.
Uvidíme, jak nás přivítá Arizona!