Jsme na Lincoln Highway!
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Jsme na Lincoln Highway!22.05.2015

Přátelé Route 66!
Víme, že naše oblíbená šestašedesátka je tou nejlepší cestou na světě – o tom není pochyb. Ale poznávat i jiné slavné (a hlavně historické) štreky, to je taky zajímavé a důležité.
A právě z tohoto důvodu jsme se vydali na transamerickou Lincoln Highway, která vede ze San Francisca až do New Yorku. Naši skupinu tvoří jen samí zkušení „routkaři“, kteří chtějí zažít další krásný výlet po Americe.
Dnes jsme tedy vyrazili ze San Francisca a projeli celou severní Kalifornii až k Lake Tahoe na hranici s Nevadou. Trasa to byla různorodá – jízda San Franciskem a jeho okolím nebyla příliš rychlá, ale to se dalo čekat. Nejlepší zážitek nám však jednoznačně přinesla jízda původní trasou historického Pony Expresu a pohořím Sierra Nevada. Příjemné jarní sluníčko bylo pár desítek mil před cílem vystřídáno mírným deštěm a znatelným ochlazením, protože jsme se dostali do slušných nadmořských výšek.
Celkově jsme ale měli klidný, příjemný a pohodový den.

Zítra máme na programu přejezd přes Nevadskou poušť. 350 mil je velké sousto, ale věřím, že to půjde snadno a rychle, protože v poušti pravděpodobně budeme prakticky sami :)
Sledujte nás denně - ozveme se vám!