Na výletě ve Skalistých horách
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Na výletě ve Skalistých horách27.05.2015

Ahoj, fanoušci Route 66 a samozřejmě i Ameriky! Zdravíme vás z dobývání staré Lincoln Highway s výpravou českých a slovenských motoristů.
Po dlouhých etapách jsme měli dnes naplánován odpočinkový výlet do Skalistých hor, čili v originále Rocky Mountains. Chtěli jsme přejet nejvyšší silnici Ameriky, takzvanou Trail Ridge Road, která na svém vrcholu přesáhne neskutečnou výšku 4000 metrů nad mořem. Vzhledem k panujícím zimním podmínkám v horní části trasy nestihli coloradští silničáři dosud odstranit obrovské množství sněhu, a tak je možno vyjet „jen“ do výšky zhruba 3 a půl kilometru. I tak to ale byla paráda! Abychom si vynahradili naše drobné zklamání, udělali jsme v národním parku navíc další krásné výlety a do cílového Denveru se přesunuli po nádherné scénické cestě mezi horskými štíty.
Naši motorkáři (ale i my v doprovodném voze) nešetřili chválou nad parádní jízdou, která se jen tak nezažije.
Myslím, že letošní putování starou Lincoln Highway si připsalo na své konto další plusové body!!!
A zítra se posuneme do Nebrasky, světové kukuřičné velmoci :).

Sledujte nás na našich nových stránkách a na facebooku www.facebook.com/czech.route66. A pokud chcete sami zažít nezapomenutelnou jízdu Amerikou, přidejte se k nám: už 17. 9. vyrážíme na velkou podzimní cestu po ROUTE 66. Informace vám zašleme na vyžádání.