Illinois, Indiana, Ohio – etapa pro náročné
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Illinois, Indiana, Ohio – etapa pro náročné02.06.2015

Po zkušenostech z cest po Lincoln Highway můžu říci, že etapa z Jolietu v Illinois přes South Bend v Indianě až do Limy v Ohiu patří k těm úplně nejnáročnějším na celé trase. Není to délkou  -240 mil to je celkem v pohodě. Prostě cesta v oblasti kolem Chicaga, a také úsek za městem South Bend, se vleče od semaforu k semaforu. Kromě toho – od Indiany počínaje – se mění časové pásmo a tím ztratíte celou hodinu cenného času.
Ale jízda sama vůbec špatná nebyla. Příroda v Indianě je velmi příjemná, zelená a svěží, jen ty cesty by potřebovaly trošku opravit :).
A příjemná byla i návštěva v muzeu dnes již neexistující automobilové značky Studebaker. Auta z oficiálního archivu firmy vypadají báječně, škoda, že se už nevyrábí nové modely.

Čekají nás poslední tři etapy, nějak nám to nepříjemně rychle utíká… No tak si ještě intenzivně užijme, koneckonců máme projet ještě  čtyři další státy – Západní Virginii, Pennsylvánii, New Jersey a New York, tak to se ještě dá!!!
Zdravíme všechny!