II.LETNÍ SRAZ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66 už v pátek!!!
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

II.LETNÍ SRAZ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66 už v pátek!!!22.07.2015

Vážení přátelé a fanoušci České asociace Route 66!

S velkou radostí vám sdělujeme, že už jenom pár dní či několik desítek hodin nás dělí od pátku 24. července, kdy na ranči u našeho kamaráda Džejára v Přepychách na Pardubicku začíná náš, v pořadí už druhý, Letní sraz České asociace Route 66!!!
Předpověď počasí je i nadále skvělá, což je samozřejmě zásadní zpráva, ale i samotný přípravný a organizační štáb v čele s Džejárem už teď usilovně maká na tom, abyste se s námi cítili jako doma. A nejen to – abyste se s námi cítili přímo jako v rodinném kruhu!!! Protože fanoušci americké Route 66, to je prostě jedna hodně velká rodina.
Cílem našeho srazu není organizovat nějakou megapárty. Rádi bychom se s vámi se všemi uvítali osobně, popovídali si o našich cestách a společně se pobavili u dobré muziky, cestovatelských filmů, vychlazeného piva a dobrého jídla.

Takže ještě jednou: těšíme se na vás v Přepychách (okres Přelouč) u Džejára na ranči od pátku 24. do neděle 26. července. Všem rouťákům zdar!

Informace o srazu najdete ZDE.