Pohostinnost a krása Route 66 ve státě Illinois
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Pohostinnost a krása Route 66 ve státě Illinois19.09.2015

Kdo neví, jak dokáže být stát Illinois příjemný a pohostinný, měl by někdy jet  námi vyrazit na Route 66, aby to zažil na vlastní kůži. Zvláště když tady máte spoustu dobrých přátel a když se počasí vyvede tak, jako dneska.

Celou noc pršelo a bouřilo a i ráno to vypadalo na – přinejmenším - oblačný den. Ale nakonec brzy se objevilo sluníčko a teplota dosáhla optimálního bodu.
Snídani nám připravila paní Lynn, majitelka nejkrásnější a nejrozsáhlejší sbírky amerického retra, kterou jsem kdy viděl. Hodovat mezi exponáty byla, je, a vždy bude naprostá paráda!
A pak dlouhá a krásná jízda státem Illinois, který nabízí nekonečné množství  atrakcí a památek ve stylu Route 66: starou benzinovou pumpu v Dwightu, starou věznici v Gardneru, další klasickou benzinku v Odell, muzeum Route 66 a muzeum aut Pontiac ve městě Pontiac, legendární truckerskou restauraci Dixie Truckers Home v McLean, obří sochu chlápka s hotdogem v Atlantě. Bylo toho mnohem a mnohem víc, než jsem schopen vám tady vylíčit. Takže: Illinois forever!!!