Albuquerque: Neil Young i Golden Corral
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Albuquerque: Neil Young i Golden Corral26.09.2015

Tak abychom se stále neopakovali: Počasí na trase Route 66 vychází letos na podzim úplně stoprocentně. Je mi jasné, že máme štěstí a že ne pokaždé se to takhle podaří. Tak si tedy užívejme pohody!
A teď stručný přehled: Ze Santa Fe jsme záměrně bez snídaně uháněli magickou přírodou do Albuquerque. Přesně tak, jak to ve stejnojmenné písni kdysi vyjádřil Neil Young (rozhodně si tenhle nádherný song poslechněte na youtu.be/ppkrb0VhN9A). 
V Albuquerque nás ovšem očekávala trošku jiná poezie: přežírací podnik Golden Corral, kde se člověk za pár dolarů naráz nasnídá, naobědvá i navečeří k prasknutí. Je to sice poněkud bizarní zážitek, ale i ten k poznání Ameriky samozřejmě patří.
No a dál nás cesta vedla přes okouzlující sbírku historických karavanů Vickie Ashcraftové v Enchanted Trails RV Parku (www.enchantedtrails.com), indiánský bar v prérii, misijní kostel v pueblu Laguna, Continental Divide (česky rozvodí Pacifiku a Atlantiku) až do Gallupu, kde jsme v němém úžasu obdivovali krásu El Rancha, hotelu filmových hvězd.

Fakt, krásný den “on the road“.