Česká asociace Route 66 obdržela významné ocenění!!!
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Česká asociace Route 66 obdržela významné ocenění!!!30.09.2015

Dojemný a slavnostní byl start do dnešní etapy naší velké podzimní cesty po Route 66. Česká asociace Route 66 obdržela od pořadatelů věhlasného festivalu The Best Of The West on 66 ocenění za dlouholetou a neúnavnou práci pro nejslavnější silnici světa!
Slavnostního ceremoniálu před restaurací Mr. D’z v arizonském Kingmanu se zúčastnil starosta Richard Anderson, policejní šéf Robert de Vries, historik Route 66 a spisovatel Jim Hinckley a organizátorka festivalu Dora Manley.
Zároveň s oceněním obdržela naše asociace i čestné členství v Historic Route 66 Association a pamětní nášivku šéfa policie.
Vrcholem slavnostního aktu bylo odhalení hvězdy na chodníku slávy! 
Moc děkujeme za všechna uznání a slibujeme, že naše práce pro Route 66 bude pokračovat v ještě větším nasazení, než doposud.

Tímto skončila naše arizonská mise a přes řeku Colorado jsme vstoupili do Kalifornie. Ovšem jen na chvilku. Z Route 66 jsme odbočili do Las Vegas, kde strávíme dvě bouřlivé noci. Zítra máme na programu výlet do Údolí smrti a pak se opět vrátíme na starou dobrou šestašedesátku.