Ranní rozcvička v Las Vegas
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Ranní rozcvička v Las Vegas20.05.2016

Asi hodinu před odjezdem jsem se vydal na motelovou recepci pro kávu a při cestě zpět mi kelímky s horkým nápojem málem vypadly z ruky. Prázdná zadní pneumatika. No tak teda dobré ráno!
Přijdu k autu blíž a okamžitě vidím důvod: pořádný hřebík. Kdoví, jak dlouho jsme s ním včera jeli. Naštěstí v autě máme pohotovostní kompresor, se kterým se dá, alespoň na nezbytnou dobu, dofoukat  vzduch a dojet do pneuservisu. Ten naštěstí nebyl daleko a celá záchranná operace trvala jen několik desítek minut. To byl ale opravdu jediný problém dnešního dne.
Z Las Vegas jsme se opět připojili na Route 66 a nastoupili cestu skrze poušť Mojave. Kromě horka, které však bylo v rámci pouštních norem snesitelné, nás dnes provázel silný vítr, a ten moc příjemný nebyl. Ale tradiční zastávky v Amboy a v Bagdad Cafe na sto procent splnily svůj účel. Jen kdyby malý prostor filmového Bagdadu zrovna neokupovaly dva autobusy plné francouzských turistů. Avšak díky této skutečnosti se všech šestnáct motocyklů (a motorkářů) naší výpravy stalo centrem pozornosti pařížských důchodkyň a jejich fotoaparátů :)
No a teď jsme v Barstově a relaxujeme před závěrečným a velmi náročným přejezdem Los Angeles, posledního úseku na naší cestě po Route 66.