Blízká setkání rouťáckého druhu.
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Blízká setkání rouťáckého druhu.08.06.2016

Zdravíme všechny ze Springfieldu ve státě Missouri.
Dnes nás cesta vedla přes tři státy – z Oklahomy, Kansasem (jen třináct mil) do Missouri. Pokud bych měl popsat jedním slovem charakter této etapy, napadá mě jeden jediný přívlastek: setkávací.
Ano, Route 66 je plná přátel, kteří se našimi výpravami vždy rádi vidí, kdykoliv projíždíme jejich oblastí.
V Afton Station jsme narazili na Rona Jonese, řečeného „Route 66 Tattoo Man“, který se nám hrdě pochlubil zbrusu novými kérkami s motivem Route 66. Už jich má na svém těle 153!!! Novou plochu mu poskytla jeho hlava, kterou měl doposud ještě volnou. Jen přemýšlím, kam až to bude pokračovat…
Další týpek nás už vyhlížel v Kansasu – Dean Walker, zvaný Crazy Leg, který byl předlohou pro Buráka, jednoho z hlavních hrdinů filmu Auta (The Cars). Dean má velmi zvláštní nadání: špičky svých nohou dokáže pootočit o 180 stupňů dozadu. A i dnes to zvládl naprosto bez zaváhání, prostě mistr světa!
A konečně sám prezident asociace Route 66 státu Missouri Tommy Pike přišel pozdravit účastníky naší výpravy do historické springfieldské restaurace Steak n Shake.
Máme radost, že naše asociace má na Route 66 takové jméno!
Zítra se vám ozveme zas.