Přehlídka šťastných tváří
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Přehlídka šťastných tváří12.06.2016

Tak to opravdu bylo. Když jsme v klidném chicagském nedělním ránu dobyli konec i začátek Route 66, rozhostil se na tvářích účastníků druhého velkého jarního přejezdu nejbáječnější silnice světa blažený úsměv. Jsme tady! Bez ztráty desítky či motorky, bez jediné přeháňky, v krásném letním počasí.
A jako závěrečné „vyklusání“ nám přišla vhod i prohlídka velkolepého muzea Harley-Davidson v Miwaukee. A na úplný konec velké cesty ještě pár památečních fotek na břehu Michiganského jezera, pak hotel, balení kufrů a zítra – domů.
Těšte se na naše zážitky,dojmy -  vyprávění to bude dlouhé.

Na podzim se chystám na sólovou cyklistickou jízdu po Route 66, při které bude režisér Tomáš Zindler natáčet nový film. O průběhu tohoto nového dobrodružství vás budeme samozřejmě informovat, a to nejen na webových stránkách a sociálních sítích, ale i prostřednictvích pravidelných televizních sestřihů. Brzy vás seznámíme s podrobnostmi.

Společně se na Route 66 podíváme opět na jaře 2017. Už teď se můžete hlásit.