Route 66 na kole – velká filmová cesta začíná 20. srpna!
Přehled aktuálních akcí
1.11.
-
17.11.
EXOTICKÁ SEVEROVÝCHODNÍ BRAZÍLIE

Ze Salvadoru až do Belému -  pláže, vnitrozemí, písečná poušť s lagunami, historická města, delta Amazonie.....

Route 66 na kole – velká filmová cesta začíná 20. srpna!07.08.2016

Vážení a přátelé a fanoušci Route 66!
Srdečně vás zdravím jménem České asociace Route 66. Rád bych vás informoval o novém velkém projektu naší asociace.

Už 20. srpna začíná exkluzivní filmová cesta s názvem NA KOLE PO HLAVNÍ ULICI AMERIKY. Během 33 dnů budeme natáčet nový celovečerní film, kterým bychom chtěli ještě více zpropagovat Matku cest, Route 66.

Hlavním tématem bude tentokrát osamocená cyklistická jízda po Route 66, kterou si osobně zopakuji po dlouhých 18 letech. Důvody, proč jsem se rozhodl k tomuto činu, si můžete přečíst v příloze. ZDE je též k dispozici propagační klip s mým komentářem k cestě..

Výsledkem natáčení nebude tentokrát pouze celovečerní film, ale také série aktuálních reportáží z průběhu cesty, které bude každé dva dny vysílat český televizní kanál TVS a celoplošný kanál REGIONALNITELEVIZE.CZ (volně na satelitu Astra) ZDE si můžete prohlédnout pilotní reportáž.

Moji cyklistickou cestu bude natáčet dvoučlenný filmový štáb, vedený režisérem Tomášem Zindlerem. K dispozici budeme mít nejmodernější filmovou techniku, která nám pomůže dosáhnout těch nejlepších záběrů a výsledné technické kvality.

Chtěli bychom, aby výsledný film byl zábavný, plný skvělé atmosféry a přátelské nálady, a proto jsme prostřednictvím našich přátel vyzvali nejrůznější osobnosti Route 66, cyklistické kluby a další nadšence aby k nám se v průběhu cesty alespoň na několik mil přidali! Dosavadní ohlas je úžasný, a to vše mě naplňuje přesvědčením, že divákům opět připravíme pořádnou „rouťáckou“ show!!!

A pozor! Díky moderní technice budete moci naši velkou filmovou cyklistickou cestu po Route 66 sledovat ON-LINE. Na mém kole bude umístěno maličké zařízení (tracker), které každých pět sekund odvysílá přesné souřadnice, které se aktuálně zobrazí na mapě. 
Průběh každé etapy můžete sledovat na stránce https://goo.gl/cu4vqV,  kde vše uvidíte jako na dlani. 

V souvislosti s produkcí našeho nového filmu bych vás rád požádal o podporu. Naše dosavadní filmové projekty  bezpochyby výraznou měrou přispěly k rozšíření popularity ROUTE 66 v České republice, na Slovensku i dalších zemích. Jsme rádi, že televizní stanice často zařazují naše filmy do svého vysílání. Jediným problémem je to, že za využití našich filmů nejsme nijak placeni a financování celé výroby si zajišťujeme sami.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli vyhlásit mezi našimi členy, účastníky našich cest a všemi příznivci sbírku, která nám alespoň částečně pomůže některé nutné náklady uhradit. Proto vám budeme moc vděčni, pokud přispějete jakoukoliv částkou ve prospěch našeho smělého projektu.

A pokud se rozhodnete náš projekt podpořit částkou ve výši alespoň 900,- Kč (či  34 EUR), získáte na natáčení filmu i hezkou upomínku:

- vaše jméno se objeví v závěrečných titulcích filmu
- zhotovíme exkluzivní plechové cedulky s uvedením vašeho jména jako partnera filmu (vzor tabulky pro partnery našeho minulého filmu si můžete prohlédnout v příloze)
- poskytneme vám DVD s filmem.

Výška vašeho příspěvku není limitována směrem nahoru ani dolů :), vážíme si jakékoliv částky. Rádi bychom tímto způsobem vybrali alespoň takovou částku, která nám pomůže uhradit ty nejnutnější provozní náklady.

Svůj případný dar, prosím, poukažte na účet 1112341023/3030 (Airbank), nebo na slovenský účet IBAN SK4575000000004010815279 (CEKOSKBX). Po připsání částky na účet vám zašleme potvrzení  o přijetí a samozřejmě naše poděkování!

Moc vám děkuji za pozornost, za vaši podporu a těším se brzy na shledanou!

GET YOUR KICKS ON ROUTE 66!

Zdeněk Jurásek
prezident České asociace Route 66