Po stopách nejrychlejšího Indiána na světě
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Po stopách nejrychlejšího Indiána na světě21.11.2016

Ahoj, z Nového Zélandu, i dnes vás zdraví fanoušci Route 66!
Dnes jsme se propracovali až na jih nejjihovatější a před námi už jen Antarktida. Ale tam nejedeme. Na zbývající etapy změníme směr a budeme se pohybovat zase na sever, ovšem tentokrát podél východního pobřeží.
Všechna zastavení po cestě (opět naprosto výstavní) stála za to. Ať už to byla například půvabná restaurace Yesteryear Museum Cafe v Tutapere, zajímavé historické muzeum Te Hikoi v Rivertonu, či již zmíněný jižní výběžek Nového Zélandu.
A pro všechny filmové fanoušky či fanoušky opravdu rychlých motorek jedna lahůdka: Legendární motocyklista Burt Munro, jehož ve filmu The World's Fastest Indian ztvárnil Anthony Hopkins, žil zde na jihu v Invercargillu, kde se právě nacházíme. Proto jsme si zajeli na pláž, kde se připravoval na svůj světový "bonevilský" rekord a taktéž jsme navštívili unikátní muzeum, umístěné v prodejně mezi sekačkami, motorovými pilami a další potřebami pro domácnost, dům, zahradu či farmu. 
Zde je vystaven nejen Burtův "nejrychlejší Indián na světě" z roku 1920, ale i další zajímavé a velice cenné mašiny.

I zítra nás můžete sledovat on-line na https://goo.gl/cu4vqV.