Evropský festival Route 66 v roce 2018 ve Zlíně!
Přehled aktuálních akcí
11.1.
ROUTE 66 NA KOLE - Nakopni svůj život!

Projekce filmu + beseda Muzeum města Tišnova v 18.00 hodin Tišnov

27.1.
11. Celostátní sjezd České asociace Route 66

Setkání přátel a fanouškú slavné americké cesty Route 66 - RESORT STEIN, CHEB od 18.00 hodin

10.2.
ROUTE 66 NA KOLE - Nakopni svůj život !

Projekce filmu + beseda  Hospoda Pod Betonem v 19.00 hodin Dačice

Evropský festival Route 66 v roce 2018 ve Zlíně!01.03.2017

V minulé zprávě jsme vám ukázali fotografie ze sobotního 10. celostátního srazu České asociace Route 66, který se konal na Ranči Kostelany u Kroměříže.
I o skvělé atmosféře a hojné návštěvě jsme už psali, takže teď několik velmi důležitých věcí, které se v průběhu večera udály:

Výroční Cenu České asociace Route 66 za rok 2016 obdrželi naši němečtí kolegové Wolfgang a Anja Werzovi, kteří v červenci loňského roku s velkým úspěchem v německém Ofterdingenu uspořádali historicky první Evropský festival Route 66 a zahájili tak novou tradici.

Uspořádáním dalšího ročníku evropského festivalu byla pověřena naše Česká asociace Route 66. A právě na našem sobotním sjezdu jsme oznámili datum a místo konání této velké akce mezinárodního formátu. Takže s hrdostí sdělujeme, že

DRUHÝ EVROPSKÝ FESTIVAL ROUTE 66 SE USKUTEČNÍ 10. – 12. 8. 2018 VE ZLÍNĚ!!!

Díky záštitě hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka nám byly pro festival poskytnuty bezkonkurenční prostory Baťova institutu. BAŤŮV INSTITUT tvoří 2 exkluzivně zrekonstruované tovární budovy bývalého areálu firmy Baťa a jejich přilehlé okolí. Institut (a i Zlín samotný) je ideálním místem pro konání akce s účastí množství fanoušků Route 66 jak z domova, tak i z celého světa.

Dnes vám dáváme k nahlédnutí několik fotografií „z místa činu“. O přípravách a programu II. evropského festivalu Route 66 vás budeme průběžně informovat. Taktéž prosíme o sdílení této zprávy a o veškeré vaše podněty a nápady.

Uspořádání festivalu je pro nás velkou výzvou a rádi bychom před zraky „rouťácké“ veřejnosti celého světa obstáli se ctí.

Zdeněk Jurásek
Česká asociace Route 66