Parádní IV. letní sraz České asociace Route 66
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Parádní IV. letní sraz České asociace Route 6630.07.2017

Tradičně velmi srdečná a přátelská atmosféra vládla IV. letnímu srazu České asociace Route 66 u Džejára na ranči. I tentokrát nám velmi přálo počasí a ti, kteří do Přepych zamířili, nemohli být zklamáni.
Džejár nám v sobotu připravil mimořádně zajímavou vyjížďku do soukromého muzea vojenské techniky v Březince u Přelouče. Musím říct, že tolik železa pohromadě jsem neviděl ani během své vojenské služby :).
Program na ranči tentokrát obstaral sám Elvis Presley, výborná kapela Xantipa nebo také odvážná ohnivá žena. Promítli jsme i nový celovečerní film Route 66 na kole a představili nový propagační videoklip II. evropského festivalu Route 66, který se uskuteční v srpnu příštího roku ve Zlíně. Podle ohlasů to vypadá, že si tuto ojedinělou a mimořádnou mezinárodní akci asi nikdo nenechá ujít…

Takže ještě jednou díky všem, kteří na letní sraz dorazili a těšíme se na setkání na dalších super akcích – a to například už příští víkend na přejezdu slovenské Route 66!