Indisponovaný Harley hrál jak o život!
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Indisponovaný Harley hrál jak o život!21.09.2017

Tak jsme to s naší rouťáckou výpravou dotáhli až do Texasu!

Dnešní přejezdová etapa měla několik zásadních cílů: show našeho drahého přítele, hipíka Harleyho Russela, překročení hranic Texasu nebo večeři v legendárním Big Texan Steak Ranchi.
Všechny úkoly byly splněny na sto procent, i když na hudební show málem nedošlo. Harley od rána trpěl velkými bolestmi břicha (kýla) a když jsme přijeli do jeho sídla, vypadalo to - řečeno sportovní terminologií - na skrečování zápasu. Ale Harley se ukázal jako obrovský profesionál. Jakmile se poprvé opřel do strun své kytary, veškeré bolesti byly, alespoň na chvíli, ty tam. Bravo Mistře!!!! Neskutečný výkon!!!
Na večeři ve steak ranči se nic zvláštního nepřihodilo - opět jsme se totálně přejedli, jako ostatně pokaždé. Ale přece jen se stalo něco neobyčejného: setkal jsem se zde s mým cyklistickým guru, legendárním šampiónem dálkových závodů napříč Amerikou osmdesátých let, Lonem Haldemanem. Svět je malý.