11. SRAZ ASOCIACE 27. 1. V AMERICKÉM RESORTU STEIN V CHEBU!
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

11. SRAZ ASOCIACE 27. 1. V AMERICKÉM RESORTU STEIN V CHEBU!23.10.2017

Vážení fanoušci Route 66!

Opět po roce vyhlašuji místo a termín výročního XI. celostátního srazu fanoušků a přátel Route 66, který je zároveň i XI. sjezdem České asociace Route 66.
Minulý sraz se konal na Ranči Kostelany u Kroměříže, kde to účastníci rozjeli v nezapomenutelném stylu.
A abychom se chovali vstřícně a spravedlivě vůči členům a fanouškům ze všech koutů republiky, rozhodli jsme se hledat místo konání tentokrát v Čechách. Sešlo se nám velké množství nejrůznějších návrhů a nakonec jsme se rozhodli pro po všech stránkách úžasné místo, které nás lákalo již mnoho let. A teď jsme se rozhodli, že do toho jdem!

Takže: Jedenáctý celostátní sraz České asociace Route 66 se uskuteční

v sobotu 27. 1. 2018 V RESORTU STEIN V CHEBU od 18 hodin.

Toto báječný prostor vlastní známý motorkář a člen České asociace Route 66 Martin „BéďaBiker“ Záboj, jehož vášeň pro Ameriku a pro starou šestašedesátku je znát na každém kroku. Pro inspiraci mrkněte na www.resortstein.cz
Obrovskou výhodou pro účastníky srazu je vlastní ubytovací zařízení přímo v místě konání.

CO VŠECHNO NÁS NA SRAZU ČEKÁ?

Jako vždy bude program velmi bohatý, zvláště když se jedná o sraz výroční! S jednotlivými body programu vás budeme seznamovat průběžně, teď prozatím opravdu  jen velmi stručně:
Kromě oficiálních částí sjezdu se samozřejmě budeme především bavit. Nebude chybět kvalitní živá muzika k tanci i k poslechu, čeká nás bohatá tombola, v níž bude možno získat řadu hodnotných cen.
V průběhu večera vyhlásíme a předáme Cenu České asociace Route 66 za rok 2017.

OBČERSTVENÍ

V ceně vstupenky je i letos vydatná americká večeře, abychom celý dlouhý večer mohli bezpečně konzumovat nejrůznější lahodné nápoje.

VSTUPNÉ

Vstupné činí 360,- Kč.
Vstupenky objednávejte přímo na naší e-mailové adrese viz www.r66.cz/kontakt.

A TEĎ SUPER ZPRÁVA! 

Prvních 120 účastníků 11. celostátního srazu České asociace Route 66 obdrží u vstupu báječnou PAMÁTEČNÍ SMALTOVANOU TABULKU, připomínající pravě naše toto setkání.

Tuto tradici jsme zavedli na minulém srazu a tím vytvořili základ pro krásnou sbírku originálních rouťáckých artefaktů.ALE POZOR: Vstupenky rychle ubývají, tak neotálejte, ať jste mezi tou první stodvacítkou!

UBYTOVÁNÍ

Hotelové ubytování přímo v resortu STEIN s celkovou kapacitou 82 lůžek
Ubytování rezervujte na číslech +420 354 423 301, +420 605 822 744 nebo na mailu info@resortstein.cz. 
Při objednání použijte heslo „Route 66“, neboť celý objekt je rezervován pouze pro účastníky srazu, a to jak v pátek, tak i v sobotu. Proto vám doporučujeme strávit na "českém západě" celý víkend.
Nudit se určitě nebudete - můžete navštívit německé město Marktredwitz, poobědvat u slavného "rouťáckého" šéfkuchaře Jirky Vítka v jeho Steak baru George v Sokolově, či využít rozsáhlých služeb a možností v samotném resortu Stein.

Po naplnění kapacity hotelu je k dispozici neomezené množství ubytovacích zařízení ve Františkových Lázních, vzdálených pouze 4 km.

POZOR! VŠECHNY POKOJE V RESORTU STEIN JSOU V TUTO CHVÍLI BEZNADĚJNĚ VYPRODÁNY.
DOPORUČUJEME VÁM NEDALEKÝ HOTEL "SPORT RELAX BUKY"!!!


Nocleh můžete objednat na mailu judr.bukovjan@seznam.cz nebo prostřednictvím objednávkového formuláře na stránkách www.sport-relax-buky.cz/pension/.

OFICIÁLNÍ PROGRAM SRAZU ZAČÍNÁ V 18 HODIN.

Za celou asociaci vás srdečně zve a na setkání se těší
Zdeněk Jurásek
prezident

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:


Blíží se volba prezidenta České republiky, a pokud v prvním kole neobdrží žádný z kandidátů nadpoloviční počet hlasů (což se dá předpokládat), uskuteční se kolo druhé. A jeho TERMÍN SE SHODUJE S TERMÍNEM NAŠEHO SRAZU!
Vzhledem k tomu, že letošní prezidentská volba, může významně ovlivnit další směřování naší země, prosím, abyste zvážili možnost získání voličského průkazu a provedli svoji volbu přímo v Chebu. 

O vydání průkazu lze osobně zažádat do 10. 1. na obecním úřadě v místě bydliště. Podrobné informace najdete zde: http://www.info.cz/volicsky-prukaz