Slavná Route 66 padla po jedenadvacáté!
Přehled aktuálních akcí
30.10.
ROUTE 66 NA KOLE - Nakopni svůj život!

Projekce filmu + beseda Městská knihovna v 18.00 hodin Nový Jičín

5.11.
ROUTE 66 NA KOLE - Nakopni svůj život!

Projekce filmu + beseda Krajská knihovna Vysočiny  v 18.00 hodin Havlíčkův Brod

18.11.
-
8.12.
VELKÁ CESTA PO NOVÉM ZÉLANDU!

Mimořádná jízda přes oba ostrovy Nového Zélandu pro fanoušky Route 66!

Slavná Route 66 padla po jedenadvacáté!19.05.2018

Milí přátelé! Jsme velmi potěšeni, že jste s námi vydrželi až do dnešního finále! Dotáhli jsme to o pěkný kousek dále, než naši hokejisté na mistrovství světa, a to už po jedenadvacáté po sobě!
Ano, ano, je to tak. I dnes jsme stanuli dojati na molu v Santa Monice, tam, kde končí slavná Route 66. Přesně ve tři čtvrtě na tři PM místního času.
 
A ať to nezní jako klišé: naše grupa projela závěrečnou městskou etapou jako pověstný nůž máslem s jediným cílem - dovršit sedmnáctidenní úžasné putování právě zde - u břehů Tichého oceánu.
Tak jsi to ještě jednou větou zrekapitulujme: všech 26 členů výpravy v pohodě a bez ztráty desítky zdolalo celou trasu Route 66. Jsou poznamenaní na celý život, což je však spíš výhoda, než nevýhoda :). Přejme jim to!
A přeji to i vám, pokud se k nám přidáte - třeba už letos na podzim.
 
Z rozjásaného Hollywoodu Zdeněk Jurásek, Česká asociace Route 66.
 
P.S. Čekají nás ještě 3 krásné "bonusové dny" po pobřežní highway No. 1 do San Francisca. Se souhrnnou zprávou se vám ozvu 23. května, čili přesně za 3 dny.
 
Podpořte Evropský festival Route 66 prosřednictvím akce ROUŤÁCI SOBĚ. Více informací na www.route66festival.eu/routacisobe.