Slavná Route 66 padla po jedenadvacáté!
Přehled aktuálních akcí
2.5.
-
19.5.
VELKÁ JARNÍ CESTA PO ROUTE 66 - OBSAZENO

Jarní přejezd nejslavnější silnice světa s Českou asociací Route 66 z Chicaga do Los Angeles.

25.5.
-
8.6.
DRUHÁ JARNÍ CESTA PO ROUTE 66 - OBSAZENO

Druhý jarní přejezd nejslavnější silnice světa s Českou asociací Route 66 - tentokrát z Los Angeles do Chicaga.

27.7.
-
28.7.
V. LETNÍ SRAZ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66 v Centru Walzel v Meziměstí

Slavná Route 66 padla po jedenadvacáté!19.05.2018

Milí přátelé! Jsme velmi potěšeni, že jste s námi vydrželi až do dnešního finále! Dotáhli jsme to o pěkný kousek dále, než naši hokejisté na mistrovství světa, a to už po jedenadvacáté po sobě!
Ano, ano, je to tak. I dnes jsme stanuli dojati na molu v Santa Monice, tam, kde končí slavná Route 66. Přesně ve tři čtvrtě na tři PM místního času.
 
A ať to nezní jako klišé: naše grupa projela závěrečnou městskou etapou jako pověstný nůž máslem s jediným cílem - dovršit sedmnáctidenní úžasné putování právě zde - u břehů Tichého oceánu.
Tak jsi to ještě jednou větou zrekapitulujme: všech 26 členů výpravy v pohodě a bez ztráty desítky zdolalo celou trasu Route 66. Jsou poznamenaní na celý život, což je však spíš výhoda, než nevýhoda :). Přejme jim to!
A přeji to i vám, pokud se k nám přidáte - třeba už letos na podzim.
 
Z rozjásaného Hollywoodu Zdeněk Jurásek, Česká asociace Route 66.
 
P.S. Čekají nás ještě 3 krásné "bonusové dny" po pobřežní highway No. 1 do San Francisca. Se souhrnnou zprávou se vám ozvu 23. května, čili přesně za 3 dny.
 
Podpořte Evropský festival Route 66 prosřednictvím akce ROUŤÁCI SOBĚ. Více informací na www.route66festival.eu/routacisobe.