Modrý anděl přilétl z Route 66 až do Česka
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Modrý anděl přilétl z Route 66 až do Česka29.07.2018

Neskutečná krása, nádherné tvary, úžasná jízda – to všechno v sobě spojuje Modrý anděl. Chevrolet Bel Ait 1957, legenda Route 66.
The Blue Angel je bez diskuzí jedním z nejvýraznějších symbolů nejslavnější silnice světa. Po mnoho let jste jej mohli vídat na celé trase Route 66. Od nepaměti patřil Martymu a Geri Bileckim, aktivistům Route 66 a našim velkým přátelům. Mnoho účastníků našich “rouťáckých” výprav v něm měla tu čest sedět, nebo se s ním alespoň vytofografovat.
Teď Modrý anděl našel svůj domov v České republice. Pětaosmdesátiletý Marty se totiž rozhodl, že kvůli vážným problémům se zrakem svůj klenot prodá.
A protože si přál, aby tento unikátní vůz našel svůj nový domov tam, kde bude v dobrých – rouťáckých - rukou, neboť s Route 66 byl celý svůj dosavadní šedesátiletý život spjat, obrátil se se svým záměrem na prezidenta České asociace Route 66 Zdeňka Juráska
Uznáte sami, že takový argument je naprosto neotřesitelný, a proto Zdeněk s velkým pocitem zodpovědnosti tento úkol přijal.
„The Blue Angel“ je ve stoprocentní kondici a vše je na něm původní. Ještě před čtyřmi lety v něm Marty a Geri absolvovali jeden ze svých nádherných výletů z Illinois do Kalifornie a zpět. Dokonce se nedávno objevil na titulní stránce magazínu americké firmy Danchuk, specializující se na dodývání náhradních dílů pro staré modely automobilů Chevrolet.
A jelikož je tento slavný „chevy“ neodmyslitelnou součástí Route 66,  veřejnosti jej představíme právě na Evropském festivalu ve Zlíně.

Jeho expresní doručení do Evropy dokonale zajistila společnost EUROSHIPEX, která se zabývá přepravou zásilek z USA do České republiky. Auto dorazilo v perfektním stavu a bez jediného škrábance, takže se na něj můžete těšit I vy!!!

Prohlédněte si oficiální stránky Evropského festivalu Route 66.