12. sraz České asociace Route 66 za námi. Budeme dlouho vzpomínat.
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

12. sraz České asociace Route 66 za námi. Budeme dlouho vzpomínat.27.01.2019

Opravdu dlouho a dlouho budeme vzpomínat na 12. celostátní sraz České asociace Route 66. Výborná nálada a bouřlivá atmosféra provázela celý dlouhý večer v Hoffmannově dvoře v Praze. Do posledního místečka zaplněný sál byl svědkem nekonečného množství vřelých setkání kamarádů z mnoha našich cest po Route 66.
V oficiálním programu jsme tradičně zhodnotili naše loňské aktivity, zveřejněn byl i program roku letošního. Bude se opět na co těšit – čekají nás nové výjezdy do Ameriky, a to nejen do té severní, v plánu jsou i další zajímavé akce, jichž se naše rouťácká asociace zúčastní, nebo je sama bude pořádat.
V závěru oficiální části byl slavnostně oznámen držitel Ceny České asociace Route 66 za rok 2018. Stal se jím náš velký kamarád, milovník Route 66 Karel Pokorný, řečený Charlie. Oceněn byl za své aktivity při organizování přejezdů evropských silnic s číslem 66 a za posilování sounáležitosti uvnitř rouťácké komunity. Srdečně blahopřejeme!
Neoficiální část večera se pak odehrála už zcela v režii fenomenálního brazilského kytaristy, rockera a performera Gleisona Tulia, který na sraz přiletěl na exkluzivní pozvání naší asociace. Jeho show byla naprosto strhující a my můžeme jen doufat, že se s ním budeme mít možnost setkat i někdy příště.