První brazilská výprava dobyla vodopády Iguacu! Paráda!
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

První brazilská výprava dobyla vodopády Iguacu! Paráda!06.04.2019

Vážení a milí u nás doma!
Hlásíme se vám z brazilsko-argentinské hranice a to znamená, že naše první průkopnická brazilská výprava dosáhla cíle - světoznámých vodopádů Iguacu!!!
Až téměř k nim nás dovedl náš „personal Jesus“ a my jsme bezpečně stanuli tváří v tvář ohromující síle valící se vody! Síle, přesahující naše nejodvážnější představy.
Dnes za sebou máme brazilskou část tohoto přírodního zázraku, zítra si ještě zajedeme na stranu argentinskou, která ukazuje vodopády zase z jiného pohledu.
S troškou smutku v duši konstatujeme, že náš velký brazilský výlet už pomalu končí. Ale vzpomínat na něj budeme moc a moc rádi. Brazílie nás uchvátila svojí krásou a mimořádně přátelskou atmosférou. Teď už sice máme v hlavě další cestování po naší mateřské Route 66, ale do Brazílie se v příštím roce rádi podíváme znovu!!!
A ještě dodatek: S Brazílií jsme se rozloučili i společensky: Dnes totiž slaví své narozeniny naše kamarádka (a účastnice této velké jízdy) Žaneta, a tak jsme se všichni sešli v restauraci perfektního Park Hotelu Cataratas, abychom jí společně popřáli vše nejlepší a hlavně to štěstí a zdraví. Atmosféra byla vynikající a my moc děkujeme za pozvání!!!