Illinois - paráda na začátku sezóny
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Illinois - paráda na začátku sezóny04.05.2019

Tvrdím to odjakživa – etapa z Jolietu do illinoiského Springfieldu patří jednoznačně do žebříčku TOP 17 naší sedmnáctidenní jízdy slavnou Route 66!
Ale vážně: Mnohdy z prosté neznalosti podceňovaný východ Route 66 nabízí víc pravé „routky“ než byste čekali. Tady je tradice stále velmi živá a pokud navíc tímto úsekem projíždíte právě o prvním květnovém víkendu (což je termín oficiálního zahájení sezóny), musíte být chtě-nechtě nadšeni.
Náš den začal skvělou snídaní v soukromém muzeu Just Off Route 66, kam naše výpravy (asi z protekce :)) pravidelně zvou.
A pak, dobře nasyceni a naladěni, jsme se se vší vervou pustili poznávání nejvýznamnějších atrakcí. Staré pumpy, autoservisy, muzea, stylové restaurace či obskurní reklamní sochy – byl to opravdu ten nejlepší mix toho, co jen na takto proslulé cestě můžete očekávat. Zkrátka, spokojenost maximální – i co se počasí týče.
A ráno nasedneme na naše železné oře – a hurá na St. Louis!