Oklahoma, Kansas, Missouri
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Oklahoma, Kansas, Missouri04.06.2019

S elegancí nám vlastní se vyhýbáme povodním a bouřkám, které sužují kraj, kterým právě projíždíme. A asi máme i kus štěstí, které nás, jak doufáme, neopustí i po zbytek naší velké cesty po Route 66 s firmou InterCars a s Českou asociací Route 66.
Průjezd třemi státy – Oklahomou, Kansasem a Missouri - je vždy plný zážitků a zajímavých setkání. Už od první zastávky u pitoreskní modré velryby nemá naše jízda absolutně žádnou chybu. V Kansasu si to naplno užil i nejmladší úřastník výpravy Adam, protože sednout si za volant opravdického filmového Buráka, to je vzpomínka na celý život! I pro starší ročníky J.
Precizně restaurovaný historický motel Boots Court v Carthage nás přímo vybízel k prožití romatické noci v retro stylu (bohužel dnes ne, ale snad příště) a večeře v klasickém podniku Steak n Shake, za účasti prezidenta místní asociace Route 66, tuto nádhernou atmosféru jenom podtrhla.
Moc hezký den to byl.